Pozvánka na školení - marketing

Datum zveřejnění: 30.11.2010

Platnost aktuality do: neurčeno

Golfová turistika na Mikulovsku??? Už dnes!


Golf Club Cardinal o.s. si vás dovoluje pozvat na jednodenní vzdělávací kurz v problematice cestovního ruchu na téma Golfová turistika na Mikulovsku. Kurz je součástí cyklu na sebe navazujících vzdělávacích akcích, který si klade za cíl seznámit účastníky s marketingovými nástroji v cestovním ruchu a jejich využitím při uplatňování prodeje vlastní nabídky služeb. Účast na kurzu je zdarma. Kurz je realizován v rámci projektu Vzdělávání na Mikulovsku v oblasti cestovního ruchu, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova v rámci osy IV LEADER Programu rozvoje venkova ČR. Program na mikulovsku administruje MAS Mikulovsko o.p.s.

Kurz proběhne ve čtvrtek 2. prosince a jeho tématem bude golfová turistika, její specifika, požadavky golfového turisty a samozřejmě se pokusí zodpovědět otázku, která se okamžitě nabízí, jestli je vůbec možné uspokojit hráče golfu v regionu, kde není golfové hřiště. O své zkušenosti se podělí majitel mikulovského hotelu Golf Garni Vít Buchta, který balíčky golfových pobytů v Mikulově úspěšně nabízí.

Účastníci vzdělávacícho kurzu mají možnost se seznámit s marketingem jako takovým, specifiky marketingu služeb, kam cestovní ruch spadá a s technikami strategického plánování v rámci rozvoje podniku cestovního ruchu. Důraz bude kladen na praktické příklady a cvičení, kdy si účastníci kurzu vyzkouší připravit a provést jednoduchý marketingový průzkum, nalézt vlastní segment trhu a vytvořit s partnery produkt cestovního ruchu (balíček), pro který vytvoří propagační strategii.

Přihlášku naleznete v příloze této aktuality.
Připojené soubory

Aktualita je zařazená v kategoriích: